Spordipäev

Loomise kuupäev 19.09.2024
Kergejõustiku teemaline spordipäev on meie kooli septembrikuu traditsioon. Päeva esimeses pooles võetakse mõõtu erinevatel kergejõustiku aladel ja päeva teise poole sisustavad klassidevahelised võistlused. Individuaalalade võistlustel saime sellel aastal näha ja rõõmustada kahe uue kooli rekordi üle!
Raian Hanni odaviske tulemuseks mõõdeti 52,30 meetrit ja kuulitõukes 12 meetrit. Lisaks sellele saavutas ta ka selle aasta parimad tulemused kaugusüppes (5,29 m) ja 100 m jooksus (12,34 sek). 1500 m jooksu ajaga (5,28 min) võitis Gregor Trave. Tüdrukute 100 m kiireim oli Anete Olkkonen (15,33 sek), parim ka kaugushüppes (4,17 m) ning odaviskes (17,15 m). Palliviskes tegi parima tulemuse Angelica Jorš (38 m) ja kuulitõukes Laura Liiv (8,7 m). Tüdrukute 750 m jooksu võitis Merel Arunurm (3,16 min). Kõik see kokku oli palju pingutust, kaasaelamist ning spordirõõmu.
Klassidevahelises mõõduvõtus tehti triatlonit, mängiti võrkpalli, visati korvpalli, roniti rehviseinal, suusatati murul, hüpati hootakaugust, selgitati parimaid rammumehi ja rammunaisi ning päeva lõpetas sporditeemaline mälumäng. Õpilased nautisid staadionil sooja päikselist ilma, ergutushüüded ja mõnus taustamuusika, klassijuhatajad tundsid uhkust oma sportlike laste üle, kasvas ühtne klassivaim ning koosolemise rõõm.
Kõik me peame igapäevaselt oma väikseid võitlusi iseenda ja teistega. Mõned teevad seda aga imetlusväärse pühendumusega.

Aitäh kõigile õpilastele, kes oma piire nihutavad ja sellega ka paljusid teisi pingutama motiveerivad!
Viimati muudetud 26.09.2024.