Õpilased

10. T klass, klassijuhataja Tiia Kessel

  1.  Kaspar Aava
  2.  Abelia Gleizdans
  3.  Natali Glubakov
  4.  Kido Max Ilonen
  5.  Laura Järv
  6.  Silver Kallas
  7.  Gertlin Kanarbik
  8.  Laura Koit
  9.  Kaspar Koor
  10.  Ranek Kulbok
  11.  Laura-Liisa Neuhaus
  12.  Eric Petrov
  13.  Henry Põldver
  14.  Nora Reinu
  15.  Katriine Kiara Roosi
  16.  Angelina Schults
  17.  Robert Sillandi
  18.  Martin Sinisaar
  19.  Simona Suursoho
  20.  Marliin Tadr
  21.  Iris Tall
  22.  Robin Veedla

10. V klass, klassijuhataja Viktoria Mitman

  1.  Liisa Aksli
  2.  Carmen Bachfeldt
  3.  Emma Maria Esop
  4.  Johann Peter Grave
  5.  Richard Herne
  6.  Reiko Theodor Indermitte
  7.  Carolina Järv
  8.  Marcus Jürman
  9.  Kätriin Kalvet
  10.  Katre Kiis
  11.  Carolin Maria Kivi
  12.  Kreete Klee
  13.  Käthy Korobov
  14.  Talis Malts
  15.  Helin-Mari Maripuu
  16.  Laurits Piir
  17.  Anneli Rakhletska
  18.  Kristjan Sepp
  19.  Sandra Sool
  20.  Sofia Šikirjavaja
  21.  Gregor Trave
  22.  Sander Mattias Viirlaid

11. K klass, klassijuhataja Kaili Leht

  1.  Liina Arulaane
  2.  Merel Arunurm
  3.  Melissa Elisabeth Baussov
  4.  Melani Fuks
  5.  Raian Hanni
  6.  Lisette Jakobson
  7.  Katariina Kaljas
  8.  Berit Kimmel
  9.  Maria Kubja
  10.  Timo Landes
  11.  Ralf Latik
  12.  Siret Leinasaar
  13.  Tristan Liias
  14.  Laura Liiv
  15.  Marleen-Ketli Lussmaa
  16.  Maikel Mustkivi
  17.  Anete Olkkonen
  18.  Timo Piper
  19.  Maria Raamat
  20.  Emily Samma
  21.  Mattias Tagarand
  22.  Liisi Uusmaa
  23.  Kretly Vaik
  24.  Jaan Markus Valk
  25.  Johanna Vilson

11. M klass, klassijuhataja Margus Maiste

  1.  Karola Lisette Epner
  2.  Martin Hendrikson
  3.  Angelica Jorš
  4.  Ruudi Jõgisman
  5.  Katariina Karnau
  6.  Vesse Kilk
  7.  Liisa Kukk
  8.  Martti Maasikmets
  9.  Rudolf Mei
  10.  Getter Mändmaa
  11.  Sandra Mätlik
  12.  Iti-Anett Papli
  13.  Georg Daaniel Peärnberg
  14.  Heleri Popov
  15.  Rasmus Priivits
  16.  Katriin Pähn
  17.  Isabel Summel
  18.  Rasmus Tarassov
  19.  Katariina Theresa Tomingas
  20.  Kristin Tsarents
  21.  Marta Anne Tõll
  22.  Triin Tõuts
  23.  Eliise Vaarpuu
  24.  Kristin Vaarpuu
  25.  Birgit Helena Valgepea
  26.  Melani Vask
  27.  Saara Elise Vrublevski

12. K klass, klassijuhataja Katrin Karm

  1.  Hendrik Ruut Alango
  2.  Nils Erik Eisen
  3.  Elisabeth Grebenjuk
  4.  Richard Hannus
  5.  Romika Heimann
  6.  Karli Kaal
  7.  Alex Christofer Kaptein
  8.  Laura Kranich
  9.  Marleen Laitamm
  10.  Saskia Laiv
  11.  Greta-Mari Lasn
  12.  Iti Lauk
  13.  Rahel Mägi
  14.  Emma Simone Neeme
  15.  Melina-Liisa Pamberg
  16.  Berit Raudkats
  17.  Damir-Rei Reilent
  18.  Mirell Remmel
  19.  Ketlin Sirel
  20.  Marie Suur
  21.  Jan Židzik
  22.  Andero Tabur
  23.  Karmen Tihane
  24.  Melissa Toomela
  25.  Sandra Tsirk
  26.  Laura Ulm
  27.  Nelet Viidemann
  28.  Iiris-Marie Ümarik

12. T klass, klassijuhataja Tiit Kessel

  1.  Karl-Andre Aava
  2.  Kertu Hiis
  3.  Kärt Hõbe
  4.  Kirsit Juhkam
  5.  Emma Lisette Julianus
  6.  Pille-Riin Kikas
  7.  Mario Killing
  8.  Berit Britt Kivisalu
  9.  Andra Kivisaar
  10.  Kail Koka
  11.  Helena Kukk
  12.  Maria-Getter Ling
  13.  Kristel Luup
  14.  Anni-Linette Mäepere
  15.  Vanessa-Lotta Mäsak
  16.  Hendrik Ojamets
  17.  Sandra Parvi
  18.  Sander Pototski
  19.  Karl Robert Põder
  20.  Kärt Gertrud Rannamets
  21.  Gaily Reppo
  22.  Keit Roosileht
  23.  Elis Sepp
  24.  Aaron-Joosep Sepp
  25.  Kaspar Sume
  26.  Heleri Tiitson
Avaldatud 31.01.2020. Viimati muudetud 29.01.2024.