Õpilaskonverents

Loomise kuupäev 06.10.2022

Neljapäeval 6ndal oktoobril toimus NG sügisene õpilaskonverents. Konverentsil tutvustas asepresident selle aasta õpilasesinduse liikmeid ja aasta plaani. Samuti toimusid uue ÕE presidendi valimised. Õpilasesinduse presidendi kandidaate oli kaks: Aaron-Joosep Sepp ja Kärt Gertrud Rannamets, kes mõlemad esinesid motivatsiooni kõnega, miks temast peaks saama president. Valimine toimus demokraatlikult, kus iga õpilane sai hääletada enda lemmiku poolt. Suure häälteenamusega sai selle aasta õpilasesinduse presidendiks Aaron-Joosep Sepp 11. T klassist. Peale hääletuse said konverentsil sõna ka klasside esindajad, kes jagasid enda rõõme ja muresid. Sõna sai ka õukonna kuningas, kes tutvustas enda ürituste plaane sellel õppeaastal. Konverentsi lõpetuseks sai kätte jagatud tublidele sportlastele spordipäeval välja teenitud diplomid ja auhinnad.

Viimati muudetud 18.10.2022.