NG spordipäev

Loomise kuupäev 22.09.2022

Septembrikuu traditsioon on meie koolides teha kergejõustiku teemaline spordipäev. Päeva esimeses pooles võetakse mõõtu erinevatel kergejõustiku aladel ja päeva teise poole sisustavad klassidevahelised võistlused. Võisteldakse erinevate eesmärkide nimel. Mõni tuleb võistlema iseendaga, teine tuleb võrdlema ennast kaaslasega, aga mõned vaprad tulevad püüdma Noarootsi koolide rekordeid. Sellel aastal saame rõõmustada, kuna sündis rida uusi rekordeid. Selle aasta säravamad spordipäevade rekordtulemused olid:
Maikel Mustkivi (NG 10.K klass) kaugushüpe 5,72m
Iti Lauk (NG 11.K klass) 750m jooks 2,47m
Gregor Trave (9.klass ) odavise 38,23m

Sügisel joostakse meie koolides ka Paspela ringi 3,78km. Oleme ka selles õpilaste algatusel pidanud edetabelit kiiremale ajale. Tüdrukute arvestuses astus edetabeli kõrgemale astmele 11.K klassi õpilane Iti Lauk tulemusega 16,58min. Poiste edetabelit juhib Reno Põderson ajaga 14,15min., mis püsib aastast 2019.

Kõik me peame igapäevaselt oma väikesid võitlusi iseenda ja teistega. Mõned teevad seda aga imetlusväärse pühendumusega. Aitäh kõigile õpilastele, kes oma piire nihutavad ja sellega ka paljusid teisi pingutama motiveerivad.

Loo autorid: Kaili Leht ja Silver Schönberg

Viimati muudetud 18.10.2022.