Lõpukell 2022

Loomise kuupäev 22.04.2022

22. aprillil toimus traditsiooniline tutipäev, kus kõik 12ndikud riietasid end nagu väikesed koolilapsed ja nautisid viimast koolipäeva. Päev algas tavaliste tundidega, kus õppetöö toimus vabamalt ja saadi rääkida õpetajatega 30. lennust lähemalt. Vahetundides mängiti erinevaid mänge ja pritsiti ka üksteist veega, kasutades veepüsse. Peale lõunasööki kogunesid abituriendid mõisamajja, kus viidi läbi 11T klassi poolt korraldatud rõõmsameelne aktus. Üritusel pidas kõne ürituse läbiviija Pikner Boris Vainu, millele järgnesid laulud Muusikaklubi poolt. Kahoodi ja slaidide kaudu sai 12. klass veelgi rohkem üksteisest teada. Sellele järgnes väike vahepaus, kus nauditi maitsvaid suupisteid ja jagati õhupalle ilusate sõnumitega, mida endaga kaasas kanda. Õues „suusatati“ viimast korda ja suunduti korvpalliplatsile, et mängida paar lõbusat mängu ja teha päeva jäädvustamiseks pilte.

Pikner Boris Vainu

Fotod: Kristina Kivi, Pikner Boris Vainu