Koolielu

Õpilased


11. T klass, klassijuhataja Tiia Kessel

  1. Merith Herodes
  2. Robin Kald
  3. Heidi Kaubi
  4. Anna Kubja
  5. Kertu Laansalu
  6. Lorelei Lepits
  7. Allan Luup
  8. Rait Mattal
  9. Laurits Meinson
  10. Mirtel Mets
  11. Kerstin Põldmaa
  12. Jette Rosenthal
  13. Berit Ruut
  14. Grete-Liis Rünt
  15. Arnis Avar Sammalpärg
  16. Hardi Sirendi
  17. Ene Smolin
  18. Joonas Tamme
  19. Angela Toome
  20. Kretlin Tuul
  21. Argo Tänna
  22. Triinu Ulk
  23. Pikner Boris Vainu

11. V klass, klassijuhataja Viktoria Mitman

  1. Liisi Elvisto
  2. Carl Hannus
  3. Annaliisa Jõemaa
  4. Marianne Kivimets
  5. Anette Kupper
  6. Aleksander Leetmaa
  7. Elina Maris Lilleorg
  8. Annika Mikson
  9. Sander Rehepapp
  10. Kerli Rints
  11. Janette Rohuniit
  12. Siret Salei
  13. Ellina Savitskaja
  14. Henry Sepp
  15. Markus Sonn
  16. Erko Särg
  17. Elinor Sütt
  18. Carmen Tikkop
  19. Reilika-Rea Tops
  20. Eduard Transtok
  21. Simona Treialt
  22. Kristo Tsarents
  23. Nora Urbas
  24. Rasmus Valk
  25. Marlen Ööpik

12. K klass, klassijuhataja Kaili Leht

  1. Claudia Birk
  2. Gleb Fedorov
  3. Stella Helts
  4. Karl Kadak
  5. Erik Koltsov
  6. Rando Korb
  7. Liisi Lausen
  8. Romet Loorens
  9. Maris Meelimäe
  10. Getter Metsallik
  11. Mia Muru
  12. Oliver Ollema
  13. Anne-Mai Ottep
  14. Aiki-Kerlin Paap
  15. Trevor Piirsalu
  16. Janno Reppo
  17. Irene-Liis Saar
  18. Ilona Sappinen
  19. Berlyka Sepp
  20. Isabel Veeber
  21. Sonja-Lotta Veski

12. M klass, klassijuhataja Margus Maiste

  1. Joosep Ainjärv
  2. Jakob Bergman
  3. Saara Jaanisk
  4. Reimo Kariler
  5. Mihkel Uku Karindi
  6. Kadri Kaus
  7. Kaur Kirsimäe
  8. Kätlin Kärpp
  9. Sirli Liivamägi
  10. Anet Lõoke
  11. Jaanus Melsas
  12. Karina Mihhailova
  13. Frank Oliver Niiholm
  14. Dagmar Oidsalu
  15. Karl Roosma
  16. Elina Ruuse
  17. Andreas Sepp
  18. Pavel Zelenov
  19. Kaisa Ulla
  20. Carolin Uusmaa
  21. Nele-Liis Võhma
  22. Helina Üleoja

12. K klass, klassijuhataja Kristina Kivi

  1. Aulis Aunapuu
  2. Kirill Grigorjev
  3. Mariliis Kaer
  4. Isabel Kaerpõld
  5. Kustav-Rudolf Kari
  6. Karina Kaur
  7. Katarina Kilter
  8. Miia Loviisa Kosarv
  9. Eve-Liis Kukk
  10. Mona Lehes
  11. Laura-Liisa Lehtla
  12. Kristjan Lepikult
  13. Tiina Liiv
  14. Linda Malmet
  15. Simon Minkovski
  16. Kädi Raju
  17. Kirsika Sepp
  18. Alice Juliette Uusna
  19. Elina Vaher
  20. Karmen Vaikla
  21. Märten Veersoo

12. T klass, klassijuhataja Tiit Kessel

  1. Pavel Grinkov
  2. Laura-Eliise Kaevats
  3. Uljana Karpljuk
  4. Katariina Kilk
  5. Mehis Kimsto
  6. Irina Kiseleva
  7. Kelli Landes
  8. Moonika Lembavere
  9. Lili Heleen MIkk
  10. Ele Mänd
  11. Karmen Pingas
  12. Brett Puppart
  13. Ingely Soovik
  14. Johanna Tammerand
  15. Imre Tuul
  16. Talver Ulla
  17. Eva-Marie Viira
  18. Kathrin Angela Vähi
  19. Elise Vända

 

 

 

11. T klass, klassijuhataja Tiia Kessel

  1. Merith Herodes
  2. Robin Kald
  3. Heidi Kaubi
  4. Anna Kubja
  5. Kertu Laansalu
  6. Lorelei Lepits
  7. Allan Luup
  8. Rait Mattal
  9. Laurits Meinson
  10. Mirtel Mets
  11. Kerstin Põldmaa
  12. Jette Rosenthal
  13. Berit Ruut
  14. Grete-Liis Rünt
  15. Arnis Avar Sammalpärg
  16. Hardi Sirendi
  17. Ene Smolin
  18. Joonas Tamme
  19. Angela Toome
  20. Kretlin Tuul
  21. Argo Tänna
  22. Triinu Ulk
  23. Pikner Boris Vainu

11. V klass, klassijuhataja Viktoria Mitman

  1. Liisi Elvisto
  2. Carl Hannus
  3. Annaliisa Jõemaa
  4. Marianne Kivimets
  5. Anette Kupper
  6. Aleksander Leetmaa
  7. Elina Maris Lilleorg
  8. Annika Mikson
  9. Sander Rehepapp
  10. Kerli Rints
  11. Janette Rohuniit
  12. Siret Salei
  13. Ellina Savitskaja
  14. Henry Sepp
  15. Markus Sonn
  16. Erko Särg
  17. Elinor Sütt
  18. Carmen Tikkop
  19. Reilika-Rea Tops
  20. Eduard Transtok
  21. Simona Treialt
  22. Kristo Tsarents
  23. Nora Urbas
  24. Rasmus Valk
  25. Marlen Ööpik

12. K klass, klassijuhataja Kaili Leht

  1. Claudia Birk
  2. Gleb Fedorov
  3. Stella Helts
  4. Karl Kadak
  5. Erik Koltsov
  6. Rando Korb
  7. Liisi Lausen
  8. Romet Loorens
  9. Maris Meelimäe
  10. Getter Metsallik
  11. Mia Muru
  12. Oliver Ollema
  13. Anne-Mai Ottep
  14. Aiki-Kerlin Paap
  15. Trevor Piirsalu
  16. Janno Reppo
  17. Irene-Liis Saar
  18. Ilona Sappinen
  19. Berlyka Sepp
  20. Isabel Veeber
  21. Sonja-Lotta Veski

12. M klass, klassijuhataja Margus Maiste

  1. Joosep Ainjärv
  2. Jakob Bergman
  3. Saara Jaanisk
  4. Reimo Kariler
  5. Mihkel Uku Karindi
  6. Kadri Kaus
  7. Kaur Kirsimäe
  8. Kätlin Kärpp
  9. Sirli Liivamägi
  10. Anet Lõoke
  11. Jaanus Melsas
  12. Karina Mihhailova
  13. Frank Oliver Niiholm
  14. Dagmar Oidsalu
  15. Karl Roosma
  16. Elina Ruuse
  17. Andreas Sepp
  18. Pavel Zelenov
  19. Kaisa Ulla
  20. Carolin Uusmaa
  21. Nele-Liis Võhma
  22. Helina Üleoja

12. K klass, klassijuhataja Kristina Kivi

  1. Aulis Aunapuu
  2. Kirill Grigorjev
  3. Mariliis Kaer
  4. Isabel Kaerpõld
  5. Kustav-Rudolf Kari
  6. Karina Kaur
  7. Katarina Kilter
  8. Miia Loviisa Kosarv
  9. Eve-Liis Kukk
  10. Mona Lehes
  11. Laura-Liisa Lehtla
  12. Kristjan Lepikult
  13. Tiina Liiv
  14. Linda Malmet
  15. Simon Minkovski
  16. Kädi Raju
  17. Kirsika Sepp
  18. Alice Juliette Uusna
  19. Elina Vaher
  20. Karmen Vaikla
  21. Märten Veersoo

12. T klass, klassijuhataja Tiit Kessel

  1. Pavel Grinkov
  2. Laura-Eliise Kaevats
  3. Uljana Karpljuk
  4. Katariina Kilk
  5. Mehis Kimsto
  6. Irina Kiseleva
  7. Kelli Landes
  8. Moonika Lembavere
  9. Lili Heleen MIkk
  10. Ele Mänd
  11. Karmen Pingas
  12. Brett Puppart
  13. Ingely Soovik
  14. Johanna Tammerand
  15. Imre Tuul
  16. Talver Ulla
  17. Eva-Marie Viira
  18. Kathrin Angela Vähi
  19. Elise Vända