Ööpidu

Sisestatud viktoria.mitman poolt

Aprillikuu viimasel päeval toimus Pürksi kultuurimajas õpilasesinduse poolt korraldatud Ööpidu.

Üritusele olid kõik oodatud- nii gümnasistid kui ka nende kutsutud sõbrad. Õhtujuhtideks olid šarmikad poisid Kaspar Sume ja Damir Reilent, kes tegid kindlaks, et publikul igav ei hakkaks.

NG muusikal "Hüljatud ehk Mulle ei meeldi valitsus"

Sisestatud viktoria.mitman poolt

Lugu leiab aset Pariisis ja nagu alati Pariisi puhul, ei ole vähimatki võimalust, et ei toimuks mingisugust möllu. ABC kohvikus askeldavad noored revolutsionäärid, kes valitsust ei salli ja kuningat vihkavad rohkem kui midagi muud, mida neil on täielik õigus teha, sest eks kuningad ja õukonnad ongi nõmedad ja vastikud ja rahvast peaksid esindama vabalt valitud esindused. Nende õilsaid revolutsioonilisi plaane soovivad rikkuda kindral, koos oma mafioosodest spioonidega, kuigi selle plaani võib tuksi keerata mõni endine armastus.

Lühifilmiõhtu

Sisestatud viktoria.mitman poolt

Esimest korda toimus Noarootsi Gümnaasiumis lühifilmiõhtu „Lained“, mida korraldas 10.V. Iga klass pidi tegema lühifilmi loositud žanris. 10.T klass tõmbas endale loosiga krimi, 10.V klassi žanriks oli märul, 11.M sai endale õudusfilmi, 12.T komöödia ja 12.K romantika.

Noarootsi Gümnaasiumi klassidevaheline saalijalgpalli võistlus 2024

Sisestatud viktoria.mitman poolt

Aprilli esimesel nädalal toimus meie kooli spordisaalis klassidevaheline saalijalgpalli võistlus. Kahe päeva vältel mängisid klassid omavahel intentsiivset ja pingerikast mängu. Kohal olid klasside parimad jalgpallurid ning meeleolukas publik. Mõlemal päeval mängiti mitmed väravaterohked mängud, et selgitada kes tuleb meistriks.

Kolmanda koha saavutas 10.V
Teise koha saavutas omaloomingulise mänguga 12.T
Esimese koha saavutas oma tugeva tiimi ning ülekaalulise mänguga 11.K

Tekst ning kohtunikud: Maikel Mustkivi ja Mattias Tagarand

Noarootsi Gümnaasiumi klassidevahelised võrkpalli võistlused 2024

Sisestatud viktoria.mitman poolt

Möödunud nädalal toimus meil klassidevaheline võrkpallivõistlus. Kaks päeva kestnud tihe rebimine hoidis meid kõiki pingul. Kohal olid oma klassi parimad mängijad kui ka kaasaelavad klassikaaslased. Esmaspäeval toimusid klassidevahelised ning teisipäeval alagruppide ning kohamängud.

Kolmanda koha said 10.V klassi õpilased.
Tugeva teise koha võitsid eelmise aasta championid, 11.K klassi õpilased.
Esimese koha saavutasid läbi higi ja pisarate 12.T klassi õpilased

Eesti parimad kohtunikud: Berit Raudkats ja Kertu Hiis

Ruth Reinup XVII lend

Ruth Reinup jõudis Euroopa olulisimal kelgukoerte võistlusel finišisse

Euroopa olulisimal kelgukoerte võistlusel Põhja-Norras 600 km klassis sai Ruth Reinupist esimene eestlane, kes finišijoone ületanud on.

Finnmarkslopet on maailma põhjapoolseim ja suurim kelgukoerte võidusõit, mis leiab aset märtsi keskpaigas Põhja-Norras ja kulgeb läbi Finnmarki maakonna. Võisteldakse kolmes klassis – 300 km (juuniorid), 600 km ja 1200 km.

Segavõrkpalli turniir AkzoNobel Cup 2024

Sisestatud viktoria.mitman poolt

15.-16. märts toimus Paides E-Piim spordihallis Eesti Koolispordi Liidu traditsiooniline gümnaasiumi 10.-12.klasside õpilaste segavõrkpalli turniir AkzoNobel Cup 2024.

Kokku oli tulnud taaskord Eesti paremik. Meie ôpilased vôitsid rahvaliiga arvestuses 2.koha. Palju ônne ja kiitus edukate mängude eest!

Olete endiselt parimate seas ühed parimad!
Noarootsi Gümnaasiumi esindasid sellel turniiril Karl Andre Aava, Tristan Liias, Ralf Latik, Elis Sepp, Johanna Vilson, Nora Reinu, Eliise Vaarpuu ja õpetaja Silver Schönberg.

Lõpptulemuste järjestus:

Kunstivõistlus „Koidula luule Eesti maastikul 21. sajandil”

Sisestatud viktoria.mitman poolt

Pärnu Koidula Gümnaasium korraldas esimest korda üleriigilist noorte kunstivõistlust põhikooli ja 10.–12. klasside õpilastele teemal „Koidula luule Eesti maastikul 21. sajandil”. Konkursile esitati 24 kunstiteost. Noored kunstnikud olid töödesse osavalt põiminud Koidula loomingut, sümboleid ja ülekantud tähendusi, kujutanud Koidulaulikut ennast, tänase Eesti vaateid ning kombineerinud erinevaid tehnikaid. 15. märtsil oli meie koolis näituse pidulik avamine ja kõigist kunstitöödest saavad osa ka teised haridusasutused, kuhu näitus edasi saadetakse.

Gümnaasium

Asu jälgima