Viimsi Gümnaasiumi liikumisaasta tervitus

Loomise kuupäev 23.01.2023
Kas Sa teadsid, et Kultuuriministeeriumlink opens on new page on 2023. aasta kuulutanud LIIKUMISAASTAKS?
Riigigümnaasiumidlink opens on new page edastavad igal esmaspäeval sportlikke tervitusi erinevatest Eestimaa paikadest. Oma tervituse on juba saatnud Rapla Gümnaasiumlink opens on new page ja Paide Gümnaasiumlink opens on new page. Täna tervitavad Viimsi Gümnaasiumi spordimooduli õpilased Viimsi Tigers Gymist.
Nagu soovitab G1 õpilane Hardi Haug, siis liikumisaasta jooksul proovi kindlasti mingit uut spordiala, aga ära unusta, et oluline on lihtsalt liikuda, vahet pole, kas jalutad, jooksed, suusatad või harrastad pallimänge. Tähtis on, et Sa naudid seda, mida teed!

Video: Jürgen Maasing

#liikumisaasta2023link opens on new page #vgmliigublink opens on new page #liikumispöörelink opens on new page #liigumelink opens on new page #riigigümnaasiumidlink opens on new page

Viimati muudetud 23.01.2023.