Stiilinädal

Loomise kuupäev 10.03.2023

Stiilinädal Noarootsi Gümnaasiumis 6.03 - 10.03.2023

Eelmisel nädalal korraldas 10.K klass stiilinädala, mis tõi koolipeale palju huvitavaid ja loovaid kostüüme.

*Esmaspäeval oli kõik peale koolikoti päev, ehk kooli võis tulla ükskõik millega, peale traditsioonilise koolikoti. Õpilaste seas oli näha mitmeid huvitavaid alternatiive, nagu nt mikrolaineahi, kelk, pott või hoopiski sahtel. Selle päeva võitjaks osutus 12.T klassi Laurits, kes oli koti asemel kaasa haaranud õllekasti.

*Teisipäeval võis koolis näha õpilasi, kes olid riietunud õpetajaks, kuna selle päeva teemaks oli riietu nagu üks õpetaja. Selle päeva võidu napsas endale 10.K klassi õpilane Timo Landes, kes nägi üllatavalt sarnane välja inglise keele õpetaja, Deviniga.

*Nädala selgroo murdmiseks oli valitud väga julge stiil, milleks oli punk/rock. Kuigi koolis oli väga palju huvitavaid ja silmatorkavaid kostüüme, oli kohtunike arvates võitu väärt just 12.V klassi Leone oma väga ägeda riietusega.

*Neljapäeva stiiliks oli töömees – koolis käis ringi nii palju töömehe kostüümis õpilasi, et tekkis tunne nagu toimumas on mingisugune töömeeste kokkutulek:) Eelviimase stiilinädala päeva silmapaistvaimaks osutus 12.V klassi Reilika.

Stiilinädala lõpu puhul toimus ka neljapäeva õhtul väike stiilipidu, mille teemaks oli Hawaii. Lõbu oli laialt ja tegevustest puudust ei tulnud – toimus Hawaii teemaline kahoot, erinevad mängud: jäätunud vesti selga panemine, hularõnga keerutamine ja limbo, muidugi ei puudunud ka Just Dance, millest suure rõõmuga osa võeti ja tantsiti nagu homset poleks. Õhtu lõpetuseks toimus autasustamine, kus iga päeva parim sai auhinnaks ananassi.

*Reede teemaks oli tudupäev, sest kätte oli jõudnud nädalalõpp, seega miks mitte magada hommikul veidi kauem ja tulla kooli mugavas tuduriietuses:)

Loo autor: Siret Leinasaar 10.K

Viimati muudetud 17.03.2023.