Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Töötajad Hoolekogu

Ametikoht
 
Juhtkond (6)

Laine Belovas

Direktor
+372 506 3496
Laine.Belovas@ng.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Katrin Karm

Õppejuht
Matemaatika
+372 5919 6644
Katrin.Karm@ng.edu.ee


Aivo Hirmo

Majandusjuht
+372 509 6190
Aivo.Hirmo@ng.edu.ee


Kristina Kivi

Huvijuht
Raamatukoguhoidja
+372 5354 4425
Kristina.Kivi@ng.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - R 9.00 - 14.00

Kevin Lee

Haridustehnoloog
IT-juht
Kevin.Lee@ng.edu.ee


Viktoria Mitman

Juhiabi
Õppenõustaja
+372 474 1217
Viktoria.Mitman@ng.edu.ee

Töötajad (22)

Maarja Aaloe

Rootsi keel
Maarja.Aaloe@ng.edu.ee


Maie Arro

Finantsspetsialist
Maie.Arro@ng.edu.ee


Merike Bauman

Bioloogia
Merike.Bauman@ng.edu.ee


Devin Black

Inglise keel
Devin.Black@ng.edu.ee


Väino Ellik

Kasvataja


Rauza Halilova

Kasvataja
Rauza.Halilova@ng.edu.ee


Kaie Karpa

Geograafia
Kaie.Karpa@ng.edu.ee


Tiia Kessel

Eesti keel ja kirjandus
Tiia.Kessel@ng.edu.ee


Tiit Kessel

Eesti keel ja kirjandus
Tiit.Kessel@ng.edu.ee


Kairo Kivi

Matemaatika
Kairo.Kivi@ng.edu.ee


Andres Laansalu

Kasvataja
Remondimees
Andres.Laansalu@ng.edu.ee


Margus Laidmets

Bussijuht
Harabuss@gmail.com


Kaili Leht

Kehaline kasvatus
Kaili.Leht@ng.edu.ee


Margus Maiste

Ajalugu
Margus.Maiste@ng.edu.ee


Margit Merisalu

Psühholoog
Margit.Merisalu@ng.edu.ee


Inna Rosar

Rootsi keel
Inna.Rosar@ng.edu.ee


Maria Rostovtseva

Muusika
Maria.Rostovtseva@ng.edu.ee


Anneli Repponen

Söökla juhataja
474 1166
Anneli.Repponen@ng.edu.ee


Elna Rüdein

Kasvataja
Elna.Rudein@ng.edu.ee


Silver Schönberg

Kehaline kasvatus
Silver.Schonberg@ng.edu.ee


Tõnu Tiit

Füüsika
Keemia
Tonu.tiit@ng.edu.ee


Alar Uus

Kunstiajalugu
Alar.Uus@ng.edu.ee

Hoolekogu (7)

Marika Adman

Hoolekogu esimees
Marika.Adman@luukku.com

Lisainformatsioon: 

Lapsevanemate esindaja


Ülo Kalm

Hoolekogu liige
ylo@aiboland.ee

Lisainformatsioon: 

Toetava organisatsiooni esindaja, Eestirootslaste Kultuuriomavalitsus


Triin Kaaver

Hoolekogu liige
Triin.Kaaver@hm.ee

Lisainformatsioon: 

Kooli pidaja esindaja, Haridus- ja Teadusministeerium


Mart Laidmets

Hoolekogu liige
Mart.Laidmets@hm.ee

Lisainformatsioon: 

Vilistlaste esindaja


Katrin Karm

Hoolekogu liige
Katrin.Karm@ng.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Õppenõukogu esindaja


Alar Uus

Hoolekogu liige
Alar.Uus@ng.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Õppenõukogu esindaja


Linda Malmet

Hoolekogu liige
Linda.Malmet@gmail.com

Lisainformatsioon: 

Õpilasesinduse esindaja

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.