Viimsi Gümnaasiumi liikumisaasta tervitus 23. jaanuar viktoria.mitman

Kas Sa teadsid, et Kultuuriministeerium on 2023. aasta kuulutanud LIIKUMISAASTAKS?
Riigigümnaasiumid edastavad igal esmaspäeval sportlikke tervitusi erinevatest Eestimaa paikadest. Oma tervituse on juba saatnud Rapla Gümnaasium ja Paide Gümnaasium. Täna tervitavad Viimsi Gümnaasiumi spordimooduli õpilased Viimsi Tigers Gymist.
Nagu soovitab G1 õpilane Hardi Haug, siis liikumisaasta jooksul proovi kindlasti mingit uut spordiala, aga ära unusta, et oluline on lihtsalt liikuda, vahet pole, kas jalutad, jooksed, suusatad või harrastad pallimänge. Tähtis on, et Sa naudid seda, mida teed!

Video: Jürgen Maasing

#liikumisaasta2023 #vgmliigub #liikumispööre #liigume #riigigümnaasiumid