Läänemaa parimad korvpallurid käivad Noarootsi Gümnaasiumis

Loomise kuupäev 30.11.2022

Novembri viimasel nädalal käis Noarootsi Gümnaasium Läänemaa Koolspordi Liidu meistrivõistlustel Haapsalus korvpalli mängimas. Ootused olid suured, võidutahe olemas, trenni oli tehtud, kõik täpselt nii nagu eelnevatel aastatelgi. Aasta aastalt on ikka tulemuseks olnud kas teine koht või tüdrukute tiimi võit või poiste tiimi võit aga kaksikvõitu pole me koolile väga pikalt toonud.

Sellel aastal mängiti nii poiste kui tüdrukute kategoorias kullale. Kooli tuldi tagasi medalid kaelas ja kahe kullast karikaga! Meie noored olid selle tõesti ära teeninud. Selle aasta abiturientide seas on mitmed väga pühendunud palli põrgatajad, kelle kirg ja hobi on kogu gümnaasiumi aastad olnudki just korvpall. Hea tunne on teada, et nad saavad kooli lõpetada kuldse duubel võiduga.

Noarootsi Gümnaasiumis käiakse peale koolipäeva spordisaali trennides mängimas nii korvpalli, võrkpalli kui saalihokit. Igal pallimängul on saal alati täis ja noortel on suur huvi treeningute vastu. See on võimalus tulla ühiselamustest välja setsielu elama, koos sporti tegema ning üksteisega mõõtu võtma. Kolme aastaga saadakse head tehnilised oskused ja mängukogemused. Võidud toovad juurde motivatsiooni füüsiliseks liikumiseks ning annavad noorematele samuti head sportlikku eeskuju. Me oleme nende kõigiga väga rahul. Meie gümnasistid on lahedad, parimad, töökad, andekad, mitmekülgsed ja kindlasti ka väga sportlikud.

Kaili Leht

Viimati muudetud 02.12.2022.